Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajkowy czas radości

Grudzień to czas wszechogarniającej radości, miłości i wzajemnej dobroci. Czas oczekiwania i czynienia dobra. To także czas odwiedzin Św. Mikołaja.
W tym roku, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch wraz ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp", zorganizowali wizytę Św. Mikołaja dla dzieci i wychowanków Domu Dziecka Nr 1 oraz ośrodków wychowawczych w Jarosławiu.
19 grudnia 2016 r., tuż po występach solistek Miejskiego Ośrodka Kultury, pokazie tańca sportowego pary tanecznej z Klubu Golden Dance w Przemyślu - Kariny Falda i Jakuba Juchy, a także pokazie filmu "Ekspres polarny", do sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury zawitał Św. Mikołaj. Radości była co nie miara, mnóstwo prezentów ufundowanych przez organizatorów, uśmiech i zadowolenie na twarzach wychowanków, podopiecznych i ich opiekunów.
Św. Mikołaj obdarował każdego podopiecznego, życząc samych radości w Nowym 2017 Roku!

Polecamy