Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wspólna Wigilia mieszkańców na jarosławskim rynku

Już po raz trzeci, dzięki Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" oraz Burmistrzowi Miasta Jarosławia Waldemarowi Paluchowi, na jarosławskim rynku zorganizowana została wspólna Wigilia dla wszystkich mieszkańców Jarosławia.
Gorący barszcz wigilijny, pierogi, kapusta, mnóstwo słodkości, owoce, zagościły na świątecznych stołach na rynku. Radosne, pełne dobroci i miłości spotkanie, rozpoczęło się powitaniem mieszkańców przez burmistrza oraz dzieleniem się opłatkiem i składaniem świątecznych życzeń.
Następnie były dyskusje, rozmowy z mieszkańcami, kosztowanie świątecznych smakołyków i wspólne słuchanie kolęd i pastorałek w wykonaniu Reprezentacyjnego Chóru Mieszanego "Jarosław".
Wszystko na bajecznie przystrojonym rynku, pełnym straganów i światełek, podświetlanej bombki choinkowej oraz nowej, usytuowanej przez ratuszem, szopki bożonarodzeniowej.
Wspólna Wigilia była jednocześnie punktem kulminacyjnym trwającego od 16 grudnia br. Jarosławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Wesołych Świąt!

zdj. facebook/Urząd Miasta Jarosławia

 

Polecamy