Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czas świątecznych spotkań

30 stycznia br. członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" na zaproszenie burmistrza miasta Jarosławia Waldemara Palucha oraz przewodniczącego Rady Miasta uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym.
Spotkanie to, oprócz składania sobie życzeń, śpiewania kolęd oraz wspólnego dzielenia się opłatkiem, było okazją do podsumowania 2016 roku przez burmistrza miasta, do krótkiego przedstawienia podjętych inicjatyw i zrealizowanych przedsięwzięć w ubiegłym roku oraz do podkreślenia ważności wzajemnej współpracy pomiędzy przedstawicielami wielu instytucji i wspólnego działania na rzecz Jarosławia i jego mieszkańców.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele duchowieństwa, służb mundurowych, parlamentarzyści, sekretarz miasta, radni miasta, starosta jarosławskim wraz z przewodniczącym rady powiatu jarosławskiego, prezesi i dyrektorzy spółek podległych miastu, dyrektorzy jarosławskich zakładów oraz przewodniczący Rad Dzielnic miasta, w tym pan Zbigniew Dąbrowski - przewodniczący Rady Dzielnicy Nr II i Piotr Marmuźniak - przewodniczący Dzielnicy Nr VI. Stowarzyszenie reprezentował również prezes Jerzy Kudła.
Gościem honorowym spotkania opłatkowego był Konsul Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Ivan Škorupa wraz z małżonką Jozefiną Škorupovą.
Całe spotkanie przebiegało w miłej, sympatycznej i pełnej życzliwości atmosferze, a uświetniło je występ solistki Miejskiego Ośrodka Kultury Aldony Mikoś, która pięknymi kolędami wprowadziła gości w podniosły nastrój spotkania.

Polecamy