Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

2 lata Burmistrza Waldemara Palucha

16 lutego br. w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji Jarosławia odbyło się spotkanie podsumowujące 2 lata działalności na rzecz Jarosławia burmistrza Waldemara Palucha.
Merytoryczne spotkanie, wypełnione faktami potwierdzonymi obliczeniami finansowymi, danymi statystycznymi, zdjęciami, informacjami, miało charakter otwarty. Nie zabrakło na nim również członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" z prezesem Jerzym Kudłą na czele.
Burmistrz podsumował 2 lata kadencji przedstawiając najważniejsze dotychczasowe osiągnięcia, jak również plany na najbliższą przyszłość.
Miłym akcentem spotkania na jego zakończenie było wystąpienie jednej z mieszkanek Jarosławia, która symbolicznym bukietem kwiatów wyraziła w imieniu części mieszkańców podziękowanie za zaangażowanie i wspieranie wielu inicjatyw w mieście, życząc jednocześnie wielu dalszych sukcesów i pokonywania problemów stawianych na drodze do ich realizacji.
Kulminacyjnym punktem spotkania były pytania dziennikarzy skierowane do burmistrza Waldemara Palucha.

zdj. www.facebook.com/umjaroslawia

Polecamy