Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zaprzysiężenie burmistrza oraz radnych

23 listopada br., podczas I inauguracyjnej sesji Rady Miasta Jarosławia VIII kadencji, burmistrz Waldemar Paluch w obecności najbliższych - rodziny, przyjaciół, współpracowników, złożył ślubowanie obejmując stanowisko Burmistrza Miasta Jarosławia na kolejną, tym razem 5-cio letnią kadencję (2018-2023).
Wraz z burmistrzem ślubowanie złożyli obecni w sali narad radni, w tym także radni z "drużyny Palucha".
Pierwszą inauguracyjną sesję poprowadził radny-senior, najstarszy, obecny podczas obrad radny - Antoni Lotycz, który przewodniczył sesji do momentu wyboru nowego przewodniczącego Rady Miasta Jarosławia - Szczepana Łąki.
Burmistrz W. Paluch obejmując urząd włodarza miasta wygłosił expose, w którym podziękował za dotychczasową i wszechstronną współpracę, zaangażowanie i ogromne wsparcie, które otrzymał od wielu osób, a przede wszystkim od najbliższej rodziny.
Podczas uroczystej sesji nie zabrakło również członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" z prezesem Jerzym Kudłą na czele.
Piękny czas ślubowania w podniosłej oraz niezwykle uroczystej atmosferze zakończył okres kampanii i stał się początkiem intensywnej, a także niezwykle trudnej pracy na rzecz Jarosławia i wszystkich mieszkańców.
Burmistrzowi W. Paluchowi oraz wszystkim radnym gratulujemy wyboru, życząc owocnej pracy na najbliższe lata.

Zdjęcia: UM Jarosławia/profil FB

Polecamy