Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Fundusze europejskie dostępne dla wszystkich"

"Fundusze europejskie dostępne dla wszystkich" pod taką nazwą 30 października 2019 r. w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyła się konferencja współorganizowana przez Stowarzyszenie Miejski Obszar Funkcjonalny Jarosław-Przeworsk.
Głównym założeniem konferencji było skupienie jak największej ilości przedsiębiorców i zapoznanie ich z możliwościami uzyskania wsparcia w postaci funduszy europejskich.
Podczas konferencji gospodarz-burmistrz miasta Waldemar Paluch, zachęcał do zapoznania się z oferowanymi możliwościami, przedstawiając jednocześnie specjalnie przygotowaną ofertą inwestycyjną miasta Jarosławia.

Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Unii Europejskiej - Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.
W trakcie konferencji odbyły się wykłady, prezentacje, dyskusja, a także przeprowadzono krótką ankietę tematycznie związaną z wydarzeniem.

Nie zabrakło również przedstawicieli Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej "Rozwój i Postęp" z prezesem Jerzym Kudłą na czele.

zdj. facebook/Urząd Miasta Jarosławia

Polecamy